Haber

Çerçioğlu söz verdi ve yaptı

Aydınlılara nefes alabilecekleri alanlar yaratmaya devam eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, bahsettiği projelerden birini hayata geçirdi ve Mimar Sinan Parkı geçtiğimiz hafta vatandaşların kullanımına açıldı. Park ilk günden itibaren Aydınlıların uğrak yeri olmuştur.

Geçtiğimiz hafta kapılarını süper bir etkinlikle açan park, Büyükşehir Belediyesi tarafından sinema geceleri de düzenlenmeye başlandı. İlk sinema olarak gösteriliyor “Dondurmam Gaymak”izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Aydın’da sıcaklıklar bazı yerlerde mevsim normallerinin üzerinde seyrederken, sıcak havadan bunalan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin Aydın’a kazandırdığı parklarda serinliyor. Yeni açılan Mimar Sinan Parkı da vatandaşların uğrak noktalarından biri haline geldi. Vatandaşların daha keyifli vakit geçirebilmesi için özenle seçilmiş sinemalar da parkta gösterilmeye başlandı.

Türk sinemasının Ege şivesiyle çekilmiş en iyi sinemalarından biri de parktaki sinema gösterimlerine. “Dondurmam Gaymak” başlatıldı. Senaryosunu ve yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun üstlendiği ve sadece Turan Özdemir’in profesyonel oyuncu olarak rol aldığı sinema izleyenleri kahkahalara boğdu.

Vatandaşlar, sinema gösteriminin yanı sıra kendilerine ikram edilen patlamış mısır ve limonata için Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karacasuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu