Yaşam

Millî Reasürans Sanat Galerisi’nde Yeni Sezon Başlıyor

Millî Reasürans Sanat Galerisi’nde Yeni Dönem Başlıyor

 

Millî Reasürans Sanat Galerisi, 2023-2024 dönemini şöyle tanımlıyor: Başka bir şans var mı?Adlı ilk standıyla sizleri ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Küratörlüğünü Melike Bayık’ın yaptığı dönemin ilk standında Mehmet Ali Boran, Antonio Cosentino, Memed Erdener, Yunus Emre Erdoğan, Kaan Fıçıcı, Şifa Girinci, Rana Kellleci, Melike Koçak, Aytekin Olgunsoy, Sümer Sayın, Koşuran Tuncer ve sanatçıların eserleri yer alıyor. Seçil Yaylalı. alıyor. 8 Kasım 2023’te açılacak sergi, 10 Şubat 2024 tarihine kadar Milli Reasürans Sanat Galerisi’nde izlenebilecek.

 

Resim, heykel, fotoğraf ve imaj gibi farklı disiplinlerde eserler üreten sanatçıların bir araya geldiği stant, kişisel ve kolektif hafızanın birbirini beslediği katılıma dikkat çekerken, bir yandan da sanatla bir köprü kurmaya çalışıyor. galerinin vazgeçilmez tarihi, güvence, aidiyet ve gelenek gibi kavramlarla diyalog halinde. .

 

Sezonun ikinci standı ise Lale Çavuldur’un Ulusal Reasürans Sanat Galerisi için ürettiği eserlerinden oluşuyor. Heykel, desen ve buluntu malzemelerin yer alacağı stant, 22 Şubat – 13 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında görülebilecek.

 

Sezonun son standı ise Hasan Deniz’in son yıllarda ürettiği fotoğraf manzaralarından oluşacak. Çoğunlukla animasyonlu veya baskılı görsellerin yer aldığı stant, 30 Nisan 2024 tarihinde açılacak ve 14 Haziran 2024 tarihine kadar izlenebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-cameli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu